Misija

Labdarības organizācija "Esi Draugs" ir dibināta 2016. gada 9.jūnijā. Sabiedriskā labuma organizācijas statuss ir piešķirts 2016. gada 21.septembrī.

Biedrība ir dibināta ar mērķi atbalstīt apkārtējos. Neatkarīgi no palīdzības veida, mēs ārstējam, remontējam, apgādājam un pabarojam gan mazus, gan lielus, gan arī mūsu četrkājainos draugus.

Mūsu mērķis ir ne tikai palīdzēt smagā situācijā nonākušiem, bet arī rūpēties, lai šādu palīgā saucienu atskanētu arvien retāk, informējot sabiedrību, cik viegli ir palīdzēt citiem, noziedojot kaut pavisam nedaudz laika un līdzekļu.

"Esi Draugs", atbalstot apkārtējos, redz ļoti precīzi, kuras ir sociālās grupas, kurām mūsu palīdzība ir nepieciešama visvairāk, vienlaicīgi apzinoties mūsu valsts sociālo programmu nepilnības, kuras ir jāuzlabo. Mūsu biedrība turpinās uzsākto, un darīs visu, lai samazinātu cilvēku skaitu, kuri ir pamesti nelaimē.

 


Kļūsti par Draugu!


Ja vēlies kļūt par Draugu un palīdzēt citiem, tad šeit tev ir lieliska iespēja par tādu kļūt. Lai mēs visi kopā turpinātu tik sekmīgi iesākto, protams, ir nepieciešami gan mazi, gan lieli ziedojumi. Par katru tavu atbalstu tiksi informēts mūsu mājas lapā, un ja  vēlies, tad arī personīgi. Lielajiem uzņēmumiem nodrošināsim reklāmu dažādos pasākumos, kuros piedalāmies, kā arī  tv un citos medijos. Ziedojuma kontu atradīsiet sadaļā "Kontakti" vai arī lūdzu sazinies ar mums!

Jautājumiem: info@esidraugs.lv