akcija-lv.jpg

ESI DRAUGS! SAZIEDOSIM KOPĀ BĒRNU KLĪNISKĀS UNIVERSITĀTES SLIMNĪCAI - aicina Reinis Nitišs un Jānis Baumanis

16. un 17. Septembrī Biķerniekos norisināsies Neste World RX of Latvia. Šī pasākuma ietvaros tiks vākti ziedojumi Bērnu klīniskai universitātes slimnīcai, hipotermijas iekārtas iegādei.

Šī iekārta palīdzēs daudziem jaundzimušajiem, kuri ir piedzimuši ar asinsrites un skābekļa traucējumiem. Metodes pielietošanas mērķis ir samazināt tālāko mazuļu smadzeņu šūnu bojāšanos.

Ik gadu Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā nonāk ap 1200 jaundzimušajiem, un katru mēnesi vairākiem ir nepieciešama terapeitiskā hipotermija. Diemžēl Bērnu klīniskā universitātes slimnīcā pašlaik šādas iekārtas nav.

Ar lielu Neste World RX of Latvia organizatoru atbalstu 16. un 17.septembrī mums būs iespēja kopā saziedot nepieciešamos līdzekļus iekārtas iegādei.

Pasaules labākie braucēji ir jau piekrituši piedalīties un ziedot dažādas vērtīgas lietas, kuras mums visiem būs iespējams iegādāties izsolē pasākuma laikā.

Apmeklē Neste World RX of Latvia un nāc uz ”Esi Draugs” telti. Piedalies izsolēs un citās labdarības aktivitātēs, un saņem unikālas piemiņas veltes no Kena Bloka, Matiasa Ekstroma, Petera Solberga, Sebastjēna Lēba, Johana Kristofersona, kā arī vietējiem braucējiem Reiņa Nitiša un Jāņa Baumaņa. Izsolē būs iespēja tikt arī pie vizināšanās turpat Biķernieku rallijkrosa trasē rallija mašīnā, kuru vadīs pieredzējušais Māris Neikšāns. Tās būs garantētas spilgtas izjūtas 3 laimīgajiem.

Izlozēs varēsiet laimēt lidojumu, kur 3 laimīgie varēs uz sacensībām noraudzīties no helikoptera, kā arī unikālas parakstītas Biķernieku trases kartes no labākajiem pasaules braucējiem un suvenīrus no Neste World RX of Latvia (izlozes maksa būs 10 EUR)

Būs iespēja iegādāties arī 50 unikālas kartiņas, kuras būs parakstījuši Kens Bloks, Matias Ekstroms, Peters Solbergs, Sebastjēns Lēbs, Reinis Nitišs un Jānis Baumanis. Tikai pirmās 5 kartiņas būs iespēja saņemt par 50 EUR, bet pārējās varēsi iegūt pret 80 EUR ziedojumu.

Jums būs iespēja piedalīties arī šautriņu un mini basketbola spēlē, kur labākajiem būs iespēja sacensties finālā ar pašmāju labākajiem braucējiem, saņemot arī balvas no Neste World RX of Latvia (minimālais ziedojums 10 EUR)

Precīzi izložu un izsoļu laiki tiks izziņoti tuvāk pasākuma norises dienai. 

Nāc uz Esi Draugs telti un atbalsti mazos draugus, lai varam kopā savākt nepieciešamos līdzekļus iekārtas iegādei. Saņemt vairāk informācijas un ziedot varēsi arī pie mūsu brīnišķīgajām meitenēm visu sacensību laikā. Apmaiņā pret ziedojumu, vienmēr saņemsi pateicības aproci.